Sesje z końmi spoza naszej stajni

Sesje z końmi wykonujemy również poza naszą stajnią. To świetne rozwiązanie dla osób, które mają własne konie lub mają możliwość wypożyczenia konia ze stajni, w której trenują.

Nasze konie mają duże doświadczenie w pozowaniu na sesjach ale konie, które nigdy nie brały udziału w tego typu zdarzeniach również świetnie sobie radzą przed obiektywem. Należy im pokazać kilka rzeczy, których prawdopodobnie nie znały do tej pory i wszystko powinno odbyć się bez większych problemów.

Zawsze przed sesją robimy wywiad z właścicielem konia o tym jaki on jest, na co należy uważać i gdzie można konia zabrać. Pozwala nam to jak najlepiej zaplanować czas, ale przede wszystkim postępować tak aby zachować jak największe bezpieczeństwo.

Nie bójcie się zaangażować swoich kopytnych do sesji bo to dla nich naprawdę nic strasznego, a zdjęcia można zrobić właściwie na każdym skrawku zieleni  🙂 Oto galeria zdjęć z końmi, które nie brały wcześniej udziału w sesji stylizowanej fotograficznej. Większość zdjęć została wykonana w najbliższym otoczeniu stajni.

Sprawdź aktualne ceny, pracujemy głównie na Mazowszu ale zdarza się, że dojeżdżamy w odległe miejsca.
Polecamy również lekturę  jak przygotować swojego konia do sesji.