Oto konie, które biorą udział w większości sesji fotograficznych. Są to konie, na które można wsiadać. Nasze stado jest oczywiście większe ale z innymi końmi można zrobić tylko i wyłącznie zdjęcia z ziemi.

UWAGA! Konie są w dwóch lokalizacjach! DJIMMER i NORDICO są razem w jednej stajni, a pozostałe konie w drugiej w odległości 8km od siebie. Nie ma możliwości łączenia koni z różnych stajni! Szczegóły w zakładce KONTAKT.

DJIMMER – koń fryzyjski. Jest to  koń przeznaczony dla osób, które mają wiedzę o koniach.  Jest to duży i energiczny koń – nie nadaje się dla dzieci >>więcej<<

NORDICO P.R.E.- nowy koń w naszym teamie. Bardzo grzeczny i spokojny (póki co tylko trochę nieśmiały) koń o drobnej budowie (zdjęcia na koniu są możliwe dla osób do 60kg). Zdjęcia w siodle póki co niemożliwe, robimy tylko zdjęcia z ziemi!!/tym samym cena sesji jest niższa o 50zł/

ELSA –  ogrooomna a zarazem bardzo spokojna klacz

BERA – nowa klacz w stadzie, dlatego jeszcze nie doczekała się profesjonalnej sesji. Bardzo miła i spokojna, nadaje się dla osób nie jeżdżących konno.

SMART LIKE HOLLYWOOD

Siostry Kubiak – z miłości do Jeździectwa Western

LANCER FIRE JAC

Siostry Kubiak – z miłości do Jeździectwa Western

Rubi, kucka szetlandzka dla najmłodszych 🙂

Fotografia koni, zdjęcia koni.