Sesja z koniem – oferta

Sesja Stylizowana

Sesja Klasyczna

Sesja Wizerunkowa/Treningowa

Sesja Konia w Plenerze

Sesja Studyjna

Film

Wynajem Koni do Sesji i Nagrań

Sesje barterowe

Mieszkam 40 km od Warszawy w okolicach trasy poznańskiej. Tutaj mam swoje konie ale koni, które uczestniczą w sesjach mam więcej w zaprzyjaźnionych stajniach. Wspólnie wybierzemy zwierzę, które będzie najbardziej pasowało do sesji o jakiej marzysz.

WAŻNE INFORMACJE

  • Rezerwujemy 1,5h w przypadku sesji stylizowanej dla jednej-dwóch osób. Sesja trwa 1h, reszta to czas na przygotowanie. Przeczytaj więcej na ten temat: >>Ile czasu trwa z sesja z koniem<<
  • Za sesje wymagam przedpłaty na konto w wysokości 20% umówionej sumy. Zadatek należy wpłacić w ciągu trzech dni roboczych od zarezerwowania terminu. W przypadku odwołania terminu bez podania ważnej przyczyny i na krócej niż tydzień przed sesją zadatek nie będzie zwracany. Reszta kwoty płatna w dniu sesji.
  • Wykonane zdjęcia publikowane są na stronie www i facebooku Fairy Horses. Dzięki temu nowe osoby mogą zobaczyć efekty naszej pracy. Jeśli mimo to masz coś przeciwko od razu poinformuj nas o tym fakcie.
  • Jedna stylizacja obejmuje cały zestaw, np suknia lub bluzka i spódnica, gorset, żakiet i dodatki. Cena NIE zawiera makijażu, na miejscu nie ma wizażystki. <<ZOBACZ STYLIZACJE MOŻLIWE DO WYPOŻYCZENIA>
  • Na sesji z końmi obowiązuje bezwzględne przestrzeganie REGULAMINU oraz podpisanie oświadczenia, w którym oświadczasz m.in., że jesteś świadoma/y niebezpieczeństwa związanego z kontaktem z końmi.
  • Dojazd jest płatny powyżej 20km od Teresina (1,50km)

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

Tu jesteśmy:

Fotografia koni, zdjęcia koni.