Stylizowana Sesja z Koniem

Wykonujemy różnego rodzaju sesji fotograficzne z końmi, a stylizowana sesja z koniem cieszy się największym powodzeniem.

Jeśli marzysz o bajkowej sesji w stylizacji z dawnej epoki w towarzystwie konia to stylizowana sesja jest dla Ciebie. Jeśli nie masz własnego konia to dobierzemy dla Ciebie któregoś z naszych – nie musisz nawet umieć jeździć konno aby wziąć w niej udział. Na sesji zawsze jest obecny asystent, który czuwa nad bezpieczeństwem osoby pozującej.

Posiadam bogatą garderobę strojów i dodatków do sesji, w tym sporo sukien szytych tak aby ładnie układały się na koniu. Ubiór i dodatki do sesji wybieramy przed terminem spotkania – warto wybrać zapasowy zestaw z dostępnej na stronie galerii w razie niezgodności z rozmiarem; również sprzęt dla konia zawsze starannie dobrany do stylizacji osoby pozującej. Podczas takiej sesji wszystko musi się zgadzać i do siebie pasować – namawiam Was żebyście choć trochę zaufały mi w doborze stylizacji.

Druga rzecz to obróbka zdjęć na charakterystyczny bajkowy sposób. Często nie ma możliwości wyjścia z końmi w ładny teren, czasem koń musi mieć na sobie sprzęt nie pasujący do stylizacji. W takich wypadkach skrupulatnie usuwam w programie graficznym wszelkie ogrodzenia, lonże i elementy otoczenia, które mogłyby popsuć odbiór zdjęcia. To co widzicie w galerii to zdjęcia po czasochłonnej edycji – obróbka jednego zdjęcia trwa zwykle grubo ponad godzinę.

Oglądający mają wtedy wrażenie, że patrzą na obrazek z prawdziwej bajki – koń i jeździec przeniesione są do innej rzeczywistości.
A przecież o to nam właśnie chodzi…

z koniem wypożyczonymz własnym koniem
2h/20zdjęć/2konie/2 stylizacje2500zł2100zł
1h/10zdjęć/1koń/1stylizacja1400zł1200zł
0,5h/5zdjęć/1koń/1stylizacja700zł600zł
Dodatkowa stylizacja50zł50zł
Dojazd1,50km
Dodatkowe zdjęcia70zł/szt70zł/szt
Przyuczenie osób początkujących przed sesją150zł/h

Na sesji z końmi obowiązuje bezwzględne przestrzeganie REGULAMINU oraz podpisanie umowy, w której oświadczasz m.in., że jesteś świadoma/y niebezpieczeństwa związanego z kontaktem z końmi.