Sesja z koniem, warsztaty fotografii koni

Fairy Horses

Fairy Horses to fotograficzny projekt stworzony przez miłośniczki koni. Organizujemy sesje z końmi, stylizujemy a także prowadzimy szkolenia fotograficzne.

Sesje zdjęciowe z końmi to nasza specjalność i przede wszystkim ukochany temat do fotografowania. Zapraszamy każdego kto marzy o takiej sesji, również osoby, które nie jeżdżą konno i nie mają z tymi zwierzakami doświadczenia. Do dyspozycji mamy łagodne i wyjątkowej urody konie, które przyzwyczajone są do różnego rodzaju sesji.

Posiadamy bogatą garderobę i w razie potrzeby wypożyczamy ubrania lub gotowe zestawy ubrań do zdjęć. Mamy suknie specjalnie szyte „na konia”.

Stajnia, w której odbywają się sesje znajduje się w województwie mazowieckim – w płd-zachodnich okolicach Puszczy Kampinoskiej.  Jeśli masz własnego konia możemy przyjechać do Ciebie, żaden problem 🙂

Zapraszamy również jeźdźców, którzy potrzebują zdjęć z treningu z własnym koniem, poza tym bywamy na zawodach i imprezach, z których zazwyczaj przywozimy obszerną fotorelację.

Prowadzimy również szkolenia fotograficzne z zakresu fotografii koni i obróbki zdjęć. Fotografów zapraszamy na organizowane przez nas plenery fotograficzne. Przeczytaj więcej na ten temat i zgłoś się do nas!