Plenery i warsztaty fotograficzne

Dla fotografów chcących poszerzyć swoje „końskie” portfolio i podszkolić swoje umiejętności w obróbce mamy bogatą ofertę warsztatów i plenerów fotograficznych z końmi.

Plener fotograficzny w Gałowie. Warsztaty fotograficzne z końmi, nauka fotografowania koni.

Plenery Fotograficzne

To spotkania dla fotografów, którzy chcą urozmaicić swoje portfolio o nowe, niepowtarzalne kadry a także poćwiczyć swoje umiejętności na przygotowanych przez nas bajkowych sesjach. Są to wydarzenia dla osób, które nie potrzebują tak intensywnego kursu jaki oferują warsztaty fotograficzne. Organizujemy plenery w naszej stajni, jak również w stajniach w innych częściach Polski. Na naszych plenerach macie okazję fotografować modelki w prawdziwie baśniowych stylizacji, a także same wyjątkowej urody konie.

Oto lista aktualnych plenerów z końmi

Warsztaty Fotograficzne

Na warsztatach fotograficznych poszerzysz swoją wiedzę na temat pracy z modelką, kreowania baśniowego klimatu na zdjęciach oraz zaawansowanej obróbki zdjęć. To jedyne takie warsztaty w Polsce, które łączą naukę portretowania modelek z końmi. Wkrótce pojawią się również informacje na temat warsztatów fotografii zwierząt, śledźcie nowości na stronie.

Oto terminy aktualnych warsztatów fotograficznych:

BRAK…

Poprzednie wydarzenia

Ceny

Każda edycja różni się ceną ze względu na różnice w kosztach organizacyjnych.  Dokładne ceny znajdują się na podstronie konkretnej edycji – aby dowiedzieć się szczegółów kliknij w nazwę wybranego wydarzenia.

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów proszę kierować na adres: warsztaty@annasychowicz.pl
lub plenery@annasychowicz.pl w przypadku plenerów.