Wynajem koni do sesji

Nasze konie biorą udział w sesjach zdjęciowych i nagraniach. Skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać zwierzę idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Współpracujemy poza tym z kilkoma stajniami i z pewnością znajdziemy dla Ciebie konia, który spełni Twoje oczekiwania.
Wynajem koni jest możliwy w Teresinie k. Sochaczewa oraz w Załężu Dużym k. Grójca, jak również z dojazdem we wskazane miejsce. Obserwuj konto Fairy Horses na INSTAGRAMIE aby na bieżąco śledzić nasze działania.

Wynajem konia – koszty

Koszt wynajmu konia w przypadku niekomercyjnych sesji stacjonarnych zaczyna się od 300zł za każdą rozpoczętą godzinę. Cena ta obejmuje przygotowanie konia do sesji, dobranie odpowiedniego sprzętu oraz asysta osoby, która czuwa nad bezpieczeństwem sesji. Koszt wynajmu konia na sesje wyjazdowe ustalany jest indywidualnie. Cena jest zależna od stopnia wyszkolenia konia i wymagań zleceniodawcy. Na każdą godzinę przypada 15 minut przerwy dla konia. Koszt transportu konia jest dodatkowo płatny. Podane ceny są cenami netto, wystawiamy faktury VAT.