Jeździecka Sesja Treningowa

Mogę wykonać dla ciebie sesję podczas treningu, podczas zawodów czy też jeździecką sesję wizerunkową – takie zdjęcia zawsze wyglądają bardziej profesjonalnie od zdjęć robionych telefonem jakich z maneżu macie setki. Jeśli więc jesteś sportowcem, trenerem lub osobą związaną w inny sposób z branżą jeździecką i zależy Ci na jak najlepszym zaprezentowaniu siebie i swoich umiejętności polecam taką sesję do wykorzystania na swojej stronie internetowej czy w social mediach.

Fotografia koni, zdjęcia koni

Niezależnie czy jeździsz ujeżdżenie, skoki czy western – do takiej sesji przygotuj swój najlepszy jeździecki strój, a dla konia sprzęt. Wszystko musi być lśniąco czyste, a elementy skórzane nasmarowane. Grzywa zapleciona lub starannie rozczesana, a chrapy i okolice oczy dokładnie wyczyszczone i nawilżone. Te wszystkie na codzień nieistotne szczegóły przyciągają na zdjęciach uwagę jako pierwsze zadbaj więc o jak najbardziej profesjonalny wygląd swój i swojego konia.

Chyba, że jesteś naturalsem, tu obowiązuje pełna swoboda 😉

Zdjęcia z tej sesji poddane są retuszowi w postprodukcji tak aby nadać jeszcze więcej blasku tobie i twojemu koniowi. Warto też zadbać o ładną przestrzeń wokół i wcześniej uporządkować plac/stajnię ze sprzętów typu taczki, szufle na obornik etc.

1h/10 zdjęć600zł
0,5h/5 zdjęć400zł
Dojazd1,50zł/km
Dodatkowe zdjęcia25zł/szt