Jesienna promocja 30% taniej na sesje fotograficzne dla jeźdźców

Jesienna promocja 30%

Najgorętszy sezon fotograficzno-jeździecki za nami i z uwagi na to, że i fotografowie i jeźdźcy mają teraz nieco więcej czasu (tak, akurat… ; ) to przygotowałam dla Was jesienną promocję na sesje jeździeckie.

Oferta dotyczy tylko zaawansowanych jeźdźców z własnymi końmi! Zapraszam osoby, które są w stanie swobodnie zagalopować w terenie ( i to ładnym terenie 🙂 i generalnie wiedzą „co i jak”. Zdjęcia z sesji trafią na stronę Fairy Horses. Zróbmy sobie wspólnie ładne zdjęcia 🙂

Osoby, które zarezerwują termin do końca listopada otrzymają aż 30% rabatu na sesję. Zdjęcia należy zrealizować do końca lutego 2019 r

Ale to nie wszystko! Z osób, które udostępnią TEN POST o promocji na facebooku i oznaczą w nim dwie kolejne osoby jeżdżące konno wylosuję jedną osobę, która otrzyma aż 50% zniżki na sesję! Losowanie odbędzie się 22 października o 21.00!

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Rabat 30% obejmuje aktualne ceny, które znajdziesz tu – CENNIK.
Posiadam pokaźną garderobę baśniowych stylizacji, jeden zestaw jest w cenie sesji – zobacz GARDEROBA. (z grubsza, bo mam tego trochę więcej).
Cena obejmuje dojazd do 20km od punktu na mapie poniżej. Do dalszych miejsc dojazd jest dodatkowo płatny (szczegóły w cenniku).
Wykonane zdjęcia umieszczam na stronie Fairy Horses, oraz na naszym koncie Facebook i Instagram oczywiście z odpowiednimi znacznikami.
Wskazane malownicze tereny z ładnym tłem i fajne pary koń-jeździec 😉
Zależy mi na ładnych zdjęciach, a szczególnie na dynamicznych kadrach na otwartej przestrzeni.
Sesja trwa 2h i na umówioną godzinę proszę mieć przygotowanego konia 🙂
Rabat nie obejmuje sesji reportażowych. Obejmuje sesje treningowe, stylizowane oraz sesje samych koni. Nie dotyczy maeriałów drukowanych, odbitek, płyt, fotoksiażek itp Nie dotyczy również makijażu, który jest wykonywany przez wizażystkę.

Jakieś pytania? Piszcie: fairyhorses.pl(małpa)gmail.com lub na facebook.

Oferta dotyczy podobnych zdjęć – wszystkie stylizacje są dostępne w mojej garderobie sesyjnej.