Stylizowana sesja z koniem

Wykonujemy różnego rodzaju sesji fotograficzne z końmi, a stylizowana sesja z koniem jest z nich najdroższa. Postaram się wytłumaczyć wam dlaczego tak jest, a przede wszystkim dlaczego najbardziej się to opłaca 🙂

To najbardziej przemyślany i dopracowany przeze rodzaj zdjęć – ubiór i dodatki do sesji wybieramy na długo przed terminem spotkania; również sprzęt dla konia jest w miarę możliwości starannie dobrany do stylizacji osoby pozującej. Podczas takiej sesji wszystko musi się zgadzać i do siebie pasować – bardzo tego pilnuję i namawiam klientki, żeby (choć trochę) zaufały mojemu poczuciu estetyki. Oczywiście, jeśli chcą mieć zdjęcia podobnej jakości do tych w moim portfolio.

Sesje z końmi - sesja Julii i Elizabeth. Wykonujemy zdjęcia jeździeckie, sesje stylizowane z końmi, zdjęcia zootechniczne oraz zdjęcia z zawodów.

Druga rzecz to obróbka zdjęć na charakterystyczny bajkowy sposób. To co widzicie w galerii to zdjęcia po czasochłonnej edycji w programie graficznym – nierzadko obróbka jednego zdjęcia trwa nawet godzinę. Co więcej nie ma w tym nic dziwnego … 🙂

Często nie ma możliwości wyjścia z końmi w fajny teren, czasem koń musi mieć na sobie jakiś brzydki sprzęt – w takich wypadkach skrupulatnie usuwam w photoshopie wszelkie ogrodzenia, lonże, kantary i inne przeszkadzajki. Oglądający mają wtedy wrażenie, że patrzą na obrazek z prawdziwej bajki – koń i jeździec przeniesione są do innej rzeczywistości.
A przecież o to nam właśnie chodzi…

Mam nadzieję, że rozwiałam Wasze wątpliwości czym jest Stylizowana Sesja z Koniem i czemu taka droga, zachęcam Was też do sprawdzenia czym różni się ona od Sesji Wizerunkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *