Wykonujemy różnego rodzaju sesji fotograficzne z końmi, a stylizowana sesja z koniem jest z nich najdroższa. Postaram się wytłumaczyć wam dlaczego tak jest, a przede wszystkim dlaczego najbardziej się to opłaca 🙂

To najbardziej przemyślany i dopracowany przeze rodzaj zdjęć – ubiór i dodatki do sesji wybieramy na długo przed terminem spotkania; również sprzęt dla konia jest w miarę możliwości starannie dobrany do stylizacji osoby pozującej. Podczas takiej sesji wszystko musi się zgadzać i do siebie pasować – bardzo tego pilnuję i namawiam klientki, żeby (choć trochę) zaufały mojemu poczuciu estetyki. Oczywiście, jeśli chcą mieć zdjęcia podobnej jakości do tych w moim portfolio.

Sesje z końmi - sesja Julii i Elizabeth. Wykonujemy zdjęcia jeździeckie, sesje stylizowane z końmi, zdjęcia zootechniczne oraz zdjęcia z zawodów.

Druga rzecz to obróbka zdjęć na charakterystyczny bajkowy sposób. To co widzicie w galerii to zdjęcia po czasochłonnej edycji w programie graficznym – nierzadko obróbka jednego zdjęcia trwa nawet godzinę. Co więcej nie ma w tym nic dziwnego … 🙂

Często nie ma możliwości wyjścia z końmi w fajny teren, czasem koń musi mieć na sobie jakiś brzydki sprzęt – w takich wypadkach skrupulatnie usuwam w photoshopie wszelkie ogrodzenia, lonże, kantary i inne przeszkadzajki. Oglądający mają wtedy wrażenie, że patrzą na obrazek z prawdziwej bajki – koń i jeździec przeniesione są do innej rzeczywistości.
A przecież o to nam właśnie chodzi…

Mam nadzieję, że rozwiałam Wasze wątpliwości czym jest Stylizowana Sesja z Koniem i czemu taka droga, zachęcam Was też do sprawdzenia czym różni się ona od Sesji Wizerunkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *