Co roku wydaję swój autorski kalendarz z najpiękniejszymi fotografiami koni. Przez cały rok poszukuję końskich modeli, którzy mogliby się w nim znaleźć. Istnieje więc niepowtarzalna możliwość umówienia się na nieodpłatną sesję fotograficzną.
W ramach takiej sesji otrzymasz 5 do 10 fotografii.
Za zdjęcia nie musisz płacić, a jedynym warunkiem jest wyrażenie zgody na komercyjne wykorzystanie zdjęć Twojego konia w druku – głównie w kalendarzach oraz printach.

Poszukuję wyjątkowej urody koni, a w szczególności o atletycznej budowie (chętnie ogiery), z długą grzywą, niespotykaną maścią, umiejące sztuczki. Robię głównie zdjęcia w galopie, a do tego potrzebny będzie kawałek ładnego pleneru ogrodzonego pastuchem, ewentualnie lonża. Dostęp do ładnej lokalizacji np wody, skał, czy zabytkowej architektury będzie dodatkowym atutem. Fajnie jeśli w jednej stajni będą 2, 3 różne konie – wtedy bardziej opłaca mi się przyjechać 🙂

Fotografia koni, konie fryzyjskie, zdjęcia fryzów

Darmowe sesje odbywają się na Mazowszu (do 40km od mojego miejsca zamieszkania). Sesje są również możliwe w odleglejszych rejonach jeśli akurat będę w okolicy lub w przypadku opłacenia dojazdu. Zdjęcia, które otrzymasz możesz wykorzystać w dowolny sposób z wyłączeniem odsprzedania ich.

Sesja z konie, zdjęcia jeździeckie, sesja konna

Jeśli jednak w żaden sposób nie spełniasz wymagań albo po prostu wolisz wykupić sesję i zachować zdjęcia tylko na własny użytek zapoznaj się z CENAMI sesji.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *