Wynajem konia do sesji fotograficznej

Dostajemy coraz więcej pytań od fotografów – czy w grę wchodzi również wynajem konia do sesji zdjęciowej?
Oczywiście jest to możliwe – nasze konie jak wiecie brały udział już w wielu różnorodnych sesjach i mało co jest w stanie je zdziwić.

Musimy tylko wcześniej wiedzieć o jaką sesję konkretnie chodzi i czy osoby fotografowane miały kiedykolwiek do czynienia z końmi – wybierzemy Wam konia idealnie dopasowanego do Waszych potrzeb.

Koń będzie przez nas odpowiednio przygotowany i „ubrany” a podczas sesji będzie towarzyszył wam asystent. Posiadamy sporą ilość sprzętu dla koni i w zależności od tematyki sesji dobieramy wszystko tak aby idealnie do siebie pasowało.

Zapoznajcie się z >>zasadami postępowania z końmi podczas sesji fotograficznej<< i umówicie się na sesję!

Dodaj Fairy Horses do obserwowanych i bądź na bieżąco:

To może Cię zainteresować

Jesienny Plener – Sesje fotograficzne z końm... Zapraszam do wzięcia udziału w baśniowej sesji zdjęciowej z końmi. Jest to niepowtarzalna okazja do zrobienia magicznych zdjęć na pamiątkę, a także...
Jesienna promocja 30% taniej na sesje fotograficzn... Jesienna promocja 30% Najgorętszy sezon fotograficzno-jeździecki za nami i z uwagi na to, że i fotografowie i jeźdźcy mają teraz nieco więcej czasu (...
Ola i Djimmer Efekty listopadowej sesji Oli i Djimmera. Trafiła nam się wspaniała mgła na sesji, przez co zdjęcia mają niezwykły klimat.
Karolina Tym razem pojechałam do innej stajni do Karoliny i jej klaczy 🙂