Ile czasu trwa sesja

Czas trwania sesji nie jest adekwatny do czasu pracy konia.
Samo fotografowanie z koniem trwa około godziny, a maksymalnie 1,5h. W tym czasie jest z nami opiekun konia, który dba o bezpieczeństwo podczas sesji.

Pamiętajcie, że koń jest przyprowadzany dużo wcześniej ponieważ trzeba go starannie przygotować do sesji. Nasze konie wymagają sporego nakładu pracy ze względu na ich wymagające ale jakże fotogeniczne długie grzywy i szczotki. Przygotowanie i ubranie konia trwa co najmniej 30 min. To już oznacza dla konia 2h bez jedzenia i towarzyszy – i to jest dla konia wystarczający czas aby zaczął się niecierpliwić.

W czasie ubierania konia macie czas na ubranie wybranych stylizacji i dopasowanie dodatków. Aby nie wydłużać tego procesu i aby koń nie musiał na was czekać tak ważne jest wybranie stylizacji przed sesją z galerii internetowej (w tym również czegoś na zapas gdyby wybrana rzecz jednak nie pasowała)

W tym czasie bez problemu jesteśmy w stanie uchwycić wystarczającą ilość zdjęć nawet z osobami, które nigdy nie jeździły konno.

Prosimy zatem o uszanowanie czasu naszego i koni, wzięcie pod uwagę, że po sesji czeka nas dużo innej pracy w stajni i przyjeżdżanie punktualnie na sesję 🙂